Tribal soul 15 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 15 položiek

Aktívne filtre

TS - White copal (biely kopal)

Kopal pochádza z aztéckeho nahuatilského slova „Copalli“ a označuje rôzne živice extrahované zo stromov rodiny „Bursera“. Pred tisíckami rokov bol Copal považovaný za posvätnú živicu. Mayovia kedysi ponúkali Copal bohom ako jednu z najcennejších vecí spolu s tabakom a kakaom. Kopal sa dodnes používa v šamanských obradoch na energetickú ochranu, obetovanie, očistu. Je to vynikajúce kadidlo na pozitívne zmeny. Kopal má bohatú sladkú, borovicovú vôňu, ktorá prináša pokoj a harmóniu. 

Balenie neobsahuje stojan na tyčinky.

Hmotnosť: 15g

4.9 42

TS - Palo santo + Piňon pine

Palo Santo (Bursera graveolens), čo v španielčine znamená „Sväté drevo“ je mystický strom, ktorý rastie v amazonských dažďových pralesoch. Jeho drevo, listy a olej používajú domorodí šamani už tisíce rokov na liečenie tela a duše,, čistenie priestorov, čistenie negatívnych energií a na prípravu na meditáciu.

Pinon Pine Resin je obľúbené v tradíciách domorodých AQmeričanov a Wiccanov. Táto živica z juhozápadu Spojených štátov amerických sa páli na liečenie, vyrovnávanie a čistenie aury a energetického poľa. Sladká balzamová vôňa Palo santo je užasne doplnená sviežou čistou vôňou borovice, ktorá poskytuje upokojujúce a omladzujúce prostredie a zvyšuje jasnozrivosť a duchovnú silu. 

Balenie neobsahuje stojan na tyčinky.

Hmotnosť: 15g

4.9 42

TS - Palo santo

Palo Santo je druh dreva, ktorý pochádza zo stromu s názvom Bursera graveolens pôvodom z Južnej Ameriky. Meno Palo Santo znamená v španielčine, "sväté drevo" a mnohé kultúry ho považujú za posvätné. Verí sa, že má mnoho terapeutických vlastností, vrátane úľavy od stresu, bolesti a zvyšovania duchovného povedomia. Kadidlo Sacred Element Palo Santo je aromatické a má čistiace vlastnosti. 

Balenie neobsahuje stojan na tyčinky

Hmotnosť: 15g

4.9 42

TS - Sweetgrass + Cedar

Sladká tráva a Cédar sú dve hlavné rastliny používané domorodými ľuďmi spolu so šalviou a tabakom. Sweetrass sú posvätné vlasy Matky Zeme, zvyčajne spletené do troch prameňov. Po vysušení sa vrkoč spáli na začiatku modlitby alebo obradu za odstránenie a očistenie ducha. Céder ,živicový aromatický strom, sa používa aj na očistné rituály a liečebné obrady domorodými národmi Severnej Ameriky. Hovorí  sa, že jeho dym priťahuje dobrých duchov a odstraňuje negatívne energie. Vôňa sladkej trávy podobná vanilke spája v týchto tyčinkách so sladkou bylinkovou vôňou cédru, ktorá chráni, čistí a prináša pozitívnu energiu. 

Balenie neobsahuje stojan na tyčinky

Hmotnosť: 15g

4.9 42

TS - White sage + Lavender...

Bielu šalviu považovali domorodí Američania za posvätnú po tisíce  rokov a používali ju na odohnanie zlej energie, očistenie a prečistenie osôb a miestností pomocou techniky vydymovania. Levanduľa dobre známa svojimi liečivými vlastnosťami, ako aj svojimi ochrannými schopnosťami, symbolizuje čistotu a harmóniu. Pôsobí na upokojenie ľudí a obnovením emocionálnej rovnováhy. Otvára aj srdcovú čakru a priťahuje láskyplnú energiu. 

Balenie neobsahuje stojan na tyčinky. 

Hmotnosť 15g

4.9 42

TS - White sage (biela šalvia)

Šalvia biela (Salvia apiana) je rastlina z čeľade mätových, používaná ako vydymovadlo(kadidlo). Domorodí Indiáni zo Severnej Ameriky po stáročia iniciovali svoje očistné obrady a liečebné sedenia pálením jeho suchých listov zviazaných do zväzov. Biela šalvia je považovaná za posvätnú a verí sa, že čistí priestor od akýchkoľvek zlých duchov, alebo negatívnych energií, ktoré môžu byť prítomné. Jeho dym sa tiež používa na požehnanie, očistenie a liečenie osôb, alebo predmetu. Biela šalvia má vysoko aromatickú a živicovú vôňu, ktorá umožňuje väčšiu schopnosť koncentrácie a ľahšie uvoľnenie. 

Balenie neobsahuje stojan na tyčinky

Hmotnosť: 15g

4.9 42

TS - Om Shanti

Om Shanti je základná verzia Shanti mantry. Shanti Mantra sa spieva na privolanie mieru a je veľmi široko používaná v hinduizme a iných náboženstvách. Zvyčajne sa mantra Shanti spieva trikrát ako "Om Shanti, Om Shanti, Om Shanti".Opakuje sa pretože sa spieva pre pokoj v tele, mysli a ducha. Tiež sa trikrát spieva, aby sa minulosť, prítomnosť a budúcnosť upokojili. 

Balenie obsahuje keramický stojan. 

Hmotnosť: 15g

4.9 42

TS - Frankincense

Frankincense (olibanum) je aromatická živica získavaná zo stromov Boswelia z čeľade Burseraceae. Toto kadilo sa používa najmä v kresťanstve, keďže bolo jedným z darov pre Ježiša. 

Živica je už dlho uznávaná pre svoju krásnu korenitosť, jemne citrónovú vôňu a jej terapeutické účinky. pomáha v boji proti úzkosti a zmierňuje stres tým, že navodzuje pocit pokoja, relaxácie a spokojnosti.

Balenie neobsahuje stojan.

Hmotnosť: 15g

4.9 42

TS - Lavender

Levanduľa, pôvodne z horských oblastí stredomoria sa pomerne rýchlo rozšírila  do iných časti sveta a používa sa už viac ako 2500rokov. Prvé použitie levandule malo tendenciu byť skôr liečivého charakteru a stále je aj známa svojimi čistiacimi, relaxačnými a ochrannými účinkami. Levanduľa, ktorú domorodí Američania považujú za symbol čistoty, pôsobí na upokojenie ľudí obnovením emocionálnej rovnováhy. Otvára aj srdcovú čakru a priťahuje láskyplnú energiu..

Sladká, kvetinová a jemne bylinková vôňa levandule je nezameniteľná. 

Balenie neobsahuje stojan na tyčinky. 

Hmotnosť: 15g

4.9 42