Filtrovať podľa

Farba

Farba

Dekoratívne predmety 5 produktov.

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

Vonná sviečka - 5 čakra -...

Je centrom vyjadrovacích schopností, komunikácie a inšpirácie. Má na starosti komunikáciu a prejavy vôle. Vyjadrujeme cez ňu všetko čo v nás žije- smiech, plač, radosť, lásku priania a pocity. Pôsobí na štítnu žľazu, krk a priedušky. Vyvažuje telesný a duchovný rast. Vytvára most medzi cítením a myslením.

4.9 42

Vonná sviečka - 7čakra -...

Siedma čakra je sídlom najvyššej dokonalosti v človeku. Rozvíjaním siedmej čakry sa uvoľňujú blokády v nižších čakrách a zvyšujú sa ich frekvencie. Umožňuje duchovný rast a prístup k vyšším stavom vedomia a múdrosti. Je spojená s mozgom a celým nervovým systémom. Otvorenie korunnej čakry je najväčší úspech duchovnej cesty.

Čakrová sviečka v skle na harmonizáciu čakier. Balenie obsahuje 1ks sviečky Rozmery: š:6cm, v: 20cm

Váha: 320g

4.9 42

7 čakier - čajové sviečky

Objavte transformačnú silu našich 7čakrových čajových sviečok - odomknite cestu k holistickej pohode. Táto vynikajúca sada je navrhnutá tak, aby synchronizovala energizovanie čakier vášho tela a podporovala duchovnú, duševnú a fyzickú rovnováhu. Ponorte sa do upokojujúcich vôni pri meditácií, vizualizácií a liečení. Rozsvieťte  sviečku, ktorá je v súlade s vaším zámerom, vycentrujte svoju pozornosť a privítajte pozitívnu energiu, ktorá prúdi vo vnútri. 

Balenie obsahuje 7ks čajových sviečok.

Doba horenia cca 5hodín. 

Sviečky počas horenia nenechávajte bez dozoru, a majte ich na nehorľavej podložke. 

4.9 42