Zmesy 12 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

Aktívne filtre

Kamasutra - vykurovacia zmes

Kamasutra – vykurovacia zmes

Kamasutra je staroindický sanskrtský veršovaný text, ktorého cieľom je poskytnúť návody a rady ohľadom partnerských vzťahov a sexuálneho života v nich. Kamasutra je nádherná vykurovacia zmes vonných živíc, koreňov bylín a kôry stromov. Zmes zapaľujeme ako predohru svojich milostných aktivít, na vytvorenie romantickej a zmyselnej atmosféry, pre prebudenie svojich túžob a tajných prianí, ako podporu erotických fantázií, ale aj pri hlbokých spoločných stavov rozjímania a spolupatričnosti s druhým.

Vôňa vykurovadla je jemne orientálna, animálna, dráždivo erotizujúca, zmyselná a tajomná.

Hmotnosť: 20g

4.9 42

Červený drak - vykurovacia...

Červený drak – vykurovacia zmes

Vykurovacia zmes jemne spája západnú a východnú tradíciu výroby vykurovadiel. Táto zmes vychádza zo starovekého receptu, ktorý si dokáže poradiť so silnými negatívnymi a hrubými energiami, odstrániť ich vplyvy, tiež ale ochrániť pred rôznymi formami mentálnych útokov. Používa sa pre intenzívne čistenie miest a obydlia, pre svoju ochranu pred temnými vplyvmi. Účinok je razantný a okamžitý.

Vôňa vykurovadla je živicová, mierne drevitá, balzamická

Hmotnosť: 20g

4.9 42

Ajurvéda - vykurovacia zmes

Ajurvéda – vykurovacia zmes

Ajurvéda je systém celostnej indickej medicíny, ktorej korene sú staršie ako 6000 rokov. Podstatou je nastolenie rovnováhy v systéme. Významnú úlohu zohrávajú aj vykurovadlá.  Zmes obsahuje najvýznamnejšie rastliny, ktoré sa v ajurvéde používajú. Má silne harmonizujúce účinky. Posilňuje procesy samoliečby, spája jednotlivé princípy, ukľudňuje a posiluje na fyzickej, duševnej aj duchovnej úrovni.

Vôňa vykurovadla je sladko korenistá, jemne drevitá, živicová i bylinková.

Hmotnosť: 20g

4.9 42

Beltain - vykurovacia zmes

Beltain je keltský sviatok padajúci na 30.apríla. V preklade znamená žiariaci oheň. Práve v tento deň sa

zapaľovali ohne, ktoré mali očistiť živé bytosti od neduhov a zlých myšlienok, ktoré sa nahromadili

v temnom období. Vhodné na navodenie kryštalicky čistej a harmonickej rovnováhy.

Vôňa pri vykurovaní je svieža, jasná a žiarivo čistá.

Hmotnosť: 20g

4.9 42

Tibetský kláštor -...

Tibetský kláštor – vykurovacia zmes

Vykurovacia zmes Tibetský kláštor vytvára spojnicu a pocit spolupatričnosti a podpory s ľuďmi, ktorí nám prinášajú jednu z najväčších spiritualít na svete, s ľuďmi Tibetu. Zapaľujeme ju, keď chceme zvýšiť svoje duchovno, pochopiť mystérium bytia, očistiť seba a okolie od negatívnych vibrácií, zvýšiť silu meditácie či rozjímania.

Vôňa vykurovadla je slávnostná s drevitými bylinnými a živicovými tónmi.

Hmotnosť: 20g

4.9 42

Dedictvo keltov -...

Zmes vychádza z keltskej tradície so silnými  liečivými a očistnými účinkami. 

Symbolizuje svetlo a život, ochraňuje pred negatívnymi energiami a zlým vplyvom démonických síl, prebúdza životnú energiu, posilňuje nervy, psychiku a odvahu, vytvára ochranný štít a tým nám pomáha brániť sa pred vonkajšími mentálnymi útokmi. Pri spaľovaní ma čerstvú, citrusovo-kadidlovníkovu, jasnú a intenzívnu vôňu.

Používajte na načerpanie sily a odvahy, prečistenie priestoru a osôb, k uctievaniu prírodných duchov, božstiev, víl a škriatkov.

Používajte s úctou a pokorou.  

4.9 42