Information Banner

Očistné sviečky 13 products.

Showing 1-12 of 13 item(s)

Active filters

Palo santo

Sväté drevo má mystické, magické, ochranné, očistné, liečebné a harmonizujúce účinky. Napĺňa pozitívnymi pocitmi radosti, šťastia a chuti do života. Navracia stratenú životnú silu a energiu. Zvyšuje a prehlbuje citlivosť k jemnohmotným energiám, intuíciu a veštecké schopnosti. Stimuluje imunitu a zoslabuje nervové poruchy.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a živice, dreva, oleja Palo Santo (Bursera Craveolens)

4.9 42

Tulasi - Bazalka posvätná

Bazalka posvätná(Zabijak démonov) je kráľovnou medzi bylinami. Poskytuje silnú ochranu a odstraňuje všetky temné energie. Napĺňa novou životnou silou, otvára srdce, posilňuje lásku. Pôsobí proti stresu, depresii, nervovým a respiračným ochoreniam. Posilňuje imunitu, odolnosť a obranyschopnosť organizmu. Považuje sa za elixír života.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a z byliny Tulasi (Ocinum sanctum)

4.9 42

Gáfor

Odstraňuje a pohlcuje všetky negatívne energie. Čistí myseľ, rozjasňuje ducha, zvyšuje sústredenie a otvára bránu k duchovnu. Podporuje obranyschopnosť, otvorenie zmyslov, odstraňuje únavu a preťaženie. Je vhodný pri nachladnutí, únave a preťažení. Pôsobí afrodiziakalne.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a z Gáfru (Camphora vera)

4.9 42

Yerba Santa

Svätá tráva má veľmi silné očistné účinky. Očisťuje a rozjasňuje priestor, posilňuje duchovnú atmosféru spirituálne vnímanie. Podporuje vnútornú silu a samoliečiace schopnosti človeka. Neutralizuje všetky deštruktívne energie ako negativitu, čiernu mágiu, zlobu, strach a neistotu.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a z byliny Yerba Santa (Eriodictyon californikum.)

4.9 42

Čierna šalvia

Patrí k najsilnejším ochranným a čistiacim bylinám. Povzbudzuje sny, vízie, veštenie a poskytuje ochranu pri duchovnej práci. Otvára a prečisťuje tretie oko. Inšpiruje k láske, zmierňuje úzkosť, odstraňuje obavy, strach a blokády. Zvyšuje psychické sily, podporuje túžbu, plodnosť a vývoj.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a z byliny Čierna šalvia (Salvia Mellifera)

4.9 42

Damara

Sviečka svetla .Presvetľuje dušu, vyvoláva dobrú náladu rozjasňuje myšlienky odstraňuje depresiu, smútok melanchóliu a tíši žiaľ. Podporuje jasnovidectvo a pomáha spojiť sa s bytosťami svetla.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a zo živice Damara (Agathis australis).

4.9 42

Dračia krv

Má mimoriadne silné očistné a rýchle účinky. Zbavuje od najťažších negatívnych nečistých a silne zanesených energií. Eliminuje účinky čiernej mágie Posilňuje lásku, plodnosť, romantiku, vzťahy vášeň odvahu a ochranu. Navodzuje zmyselnú atmosféru.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a zo živice Dračia krv(Daemonorops draco).

4.9 42

Patchouli (pačuli)

Sviečka zdravia, prosperity a lásky. Používa sa na pritiahnutie financií a rast biznisu. Podporuje lásku pôsobí ako afrodiziakum dodáva silu a energiu. Uzemňuje, harmonizuje, podporuje kreativitu. Má antidepresívne, antiseptické a protiplesňové účinky.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a bylinky Patchouli (Pogostemon cablin)

4.9 42

Čierna sviečka

Pohlcuje, spaľuje a transformuje negatívne energie. Pôsobí proti čiernej mágii, urieknutiu, kliatbam, závisti a neprajnosti. Posilňuje sebavedomie, vôľu, odhodlanie. Čistí a vytvára ochranný štít .Zosiľňuje účinky iných sviečok.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku.

4.9 42

Kadidlo

Kadidlo zvyšuje energiu, podporuje imunitu, uvoľňuje napätie, stres, úzkosť. Pozdvihuje vedomie náladu, zvyšuje pozornosť, vnímavosť a pamäť. Patrí medzi najúčinnejšie čističe na duchovnej a fyzickej úrovni. Tvorí mužský princíp.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a zo živice (Boswellia sacra, Olibanum).

4.9 42

Myrha

Myrha očisťuje, rozjasňuje, omladzuje, povzbudzuje, zahrieva a lieči telo a dušu človeka. Uvoľňuje a otvára pocity, zbavuje obáv a strachu. Podporuje vnútorný pokoj, vyrovnanosť, tíši bolesť, rozptyľuje depresie a posilňuje optimizmus. Tvorí ženský princíp.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a zo živice Myrhy (Commiphora Myrrha).

4.9 42

Biela šalvia

Má silné očistné, antiseptické a stimulačné účinky. Používa sa na čistenie priestorov, ľudí, odstránenie negatívnych a pritiahnutie pozitívnych energií. Posilňuje zdravie, ducha a pamäť. Podporuje meditáciu a pokojný spánok.

Kódovaná plnofarebná ručne vyrobená sviečka zo 100% prírodného palmového kryštalického vosku a bylinky biela šalvia (Šalvia Apiana).

4.9 42