Information Banner

Doplnky 5 produktov.

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

Selenitová lampa č. 2

SELENIT(sadrovec)- patrí medzi silné energetické kamene. Tak ako pomáha čistiť priestor, tak aj naše čakry. Chráni nás pred negatívnou energiou a vytvára pocit bezpečného a pokojného priestoru. Selenit pomáha liečiť a tíšiť duševné choroby, psychické problémy, stratenú rovnováhu, napätie a kŕče svalov, bolesti, tehotenskú nevoľnosť, prostatu a defekty pokožky. Podporuje stabilitu, vnútorný pokoj, rozum, vegetatívny nervový systém, pomáha napájať sa na energiu anjelov a preto je aj vhodný pri meditácii, duchovnom raste a pri napájaní sa na vyššie vedomie. Lampa cca 15cm vysoká(môže sa výška minimálne líšiť), šírka cca 8,5cm. Foto je ilustračná. Ku každej lampe je pribalený elektrický kábel a žiarovka.

4.9 42

Vonná sviečka - 5 čakra -...

Je centrom vyjadrovacích schopností, komunikácie a inšpirácie. Má na starosti komunikáciu a prejavy vôle. Vyjadrujeme cez ňu všetko čo v nás žije- smiech, plač, radosť, lásku priania a pocity. Pôsobí na štítnu žľazu, krk a priedušky. Vyvažuje telesný a duchovný rast. Vytvára most medzi cítením a myslením.

4.9 42

Vonná sviečka - 7čakra -...

Siedma čakra je sídlom najvyššej dokonalosti v človeku. Rozvíjaním siedmej čakry sa uvoľňujú blokády v nižších čakrách a zvyšujú sa ich frekvencie. Umožňuje duchovný rast a prístup k vyšším stavom vedomia a múdrosti. Je spojená s mozgom a celým nervovým systémom. Otvorenie korunnej čakry je najväčší úspech duchovnej cesty.

Čakrová sviečka v skle na harmonizáciu čakier. Balenie obsahuje 1ks sviečky Rozmery: š:6cm, v: 20cm

Váha: 320g

4.9 42

Stromček šťastia č. 1

Stromček šťastia sa používa v rámci Feng-Shui hlavne na pritiahnutie šťastia, hojnosti a bohatstva. Umiestňujeme ich najčastejšie do J alebo JV časti domu , na pracovný stôl, do rohu bohatstva. Na podporu účinku, môžeme previazať červenou stužkou, alebo pridať obálku s mincou vo vnútri.

Stromček môžeme umiestniť aj do sektoru rodiny a zdravia. Strom je symbolom ochrany a istoty.  Predstavuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu.

Stromček šťastia môžeme vyberať intuitívne podľa kameňa, ktorý najviac s nami ladí , prípadne podľa účinkov kameňa. 

Každý jeden stromček je vyrábaný ručne, preto sa môžu líšiť od fotografie!!!

Stromček je vyrobený z minerálov, kovového drôtiku a kameňa v základe (žule)

Veľkosť stromčeka je cca 6cm.

 

4.9 42